SANAL MEDRESEM DERSLERİ VE ÜYELİĞİ HAKKINDA

 

sanalmedresem.com, İnternet Üzerinden Eğitim Vermeyi Amaçlayan, Sadece Bayanlara Yönelik Hizmet Veren, Hocaları Bayan Olan Bir Arapça Eğitim Sitedir. Bu Sebep İle Beylerin Üyeliklerini Aktifleştirememekteyiz.

 Sanal Medresem Vesilesi İle Evinizi Kendinize Medreseye Çevirebilirsiniz. Evinizden, İş Yerinizden, Okulunuzdan Ve Her Yerden Arapça Derslerimize Erişebilirsiniz.

 Sanal Medresem Arapça Derslerine Katılan Kardeşlerimizin Yüzlercesi Aöf Ve İlitam Arapça Sınavlarından Başarı İle Geçmişlerdir. Derslerimize Katılan Ve Sınavlarından Yüksek Notlar İle Geçen Kardeşlerimizin Yorumlarına İnstagram @Sanalmedresem Hesabımızdan Erişebilirsiniz.

 

SİTE İÇERİĞİ

Sitemizde ;

  • İlitam Arapça Dersleri
  • Aof Arapça Dersleri
  • Pratik Arapça Dersleri
  • Konulu Arapça Dersler
  • DHBT Dersleri Bulunmaktadır.

 

Aöf Dersleri, Ankara, İstanbul, Erzurum, Malatya, Elâzığ, Sivas İlitam Arapça Derslerinin Güz Dönemi Arapça Dersleri Bulunmakta Olup, Bahar Dönemi İçin İse Seçmiş Olduğumuz İlitamların ve Aöf Arapçalarının Videoları Haftalık  Düzenli Olarak Yüklenecektir.

Ayrıca Eskişehir Üniversitesi Ve Atatürk Üniversitesi AÖF Arapça Derslerinin Güncel Kitap Üzerinden Tüm Ünite Videoları Bulunmaktadır.Ata Aöf ve Anadolu Aöf Arapça 4ün Yeni Yayınlanan Müfredatlarının Güncel Olarak Video Ders Çekimleri Devam Etmektedir.

Ayrıca İlmi Makaleler, Faydalı Arapça Kitap Önerileri, Faydalı Uygulamalar, Arapça Pdfler De Site İçerisinde Bulunmaktadır Ve İndirme Bölümümüz Mevcuttur.

 

DERSLERİNİZ HANGİ KİTAPLARDAN YAPILMAKTADIR?

 

 İlitam Ve Aöf Arapça Derslerimizde Her Okulun Kendi Arapça Kitabından Dersler Yapılmaktadır. Ayrıca Her Okulun Sınava Hazırlık İçin Vize Ve Final Çıkmış Soru Çözümü De Yapılmaktadır. Örnek Video Çalışmamızı Görmek İçin Youtube Kanalımızı Ziyaret Edebilirsiniz.

Https://Www.Youtube.Com/Channel/UC4qpnLMZ4FsODiP--Atnrcw/Videos

Pratik Arapça Derslerimiz Durusu’l-Lugatil-Arabiyye Kitabından Yapılmakta Ve Bol Bol Alıştırma İle Konu Pekiştirilmektedir. Ev Ödevi, Ezber Ödevleri Verilmekte, İlerleyen Konularda Günlük Yazma Ödevleri, Arapça İlahi Çevirme Ödevleri De Verilmektedir. Şuan İçin Pratik Arapça Dersimiz Facebook Üzerinden Canlı Yayın Olarak Devam Etmektedir.

 

 

ÜYELİK ÜCRETLİ Mİ?

Üyelik Cüz’i Bir Ücrete Tabidir.

0555 088 45 35 nolu whatsapp hattından bilgileri alabilirsiniz.

 

 Üye Olmak İsteyen Arkadaşlarımız

  1. Sanalmedresem.Com Adresine Girip Üyelik İşlemleri Bölümünden “Yeni Üye Ol” Butonunu Kullanarak Kendisine Mail Adresi Ve Telefon Yazarak Şifre Belirleyebilir.
  2. Kullanıcı Adı Ve Şifre Belirledikten Sonra 0555 088 45 35 Numaralı Whatsapp Hattına Dekont Ve ‘Bayanım , ….. Derse Katılmak İstiyorum.’ Şeklinde Sesli Mesaj Atmaları Gerekmektedir. Dekont Ve Ses Kaydı Tarafımıza Ulaşan Üyelerin Üyelikleri Aktif Hale Getirilecek Ve Derslere Erişebilecektir.

 

 Üyelik  Formu Dolduranlara 24 Saat İçerisinde Tarafımızdan Whatsapp Üzerinden Dönüş Yapılacaktır. Whatsapp Üzerinden Dekont Veya Ödeme Yaptığına Dair Tarafımıza Mesajı Ulaşmayanların Üyelikleri Aktifleştirilmeyecektir.

 

ÜYELİK SÜREMİZ DOLDUKTAN SONRA ÜYELİĞİMİZ SİLİNECEK Mİ ?

Üyelik Süreniz Dolduktan Sonra Üyeliğiniz Silinmeyecek , Pasif Hale Gelecektir.Eger Üyeliğe Devam Etmek İstiyorsanız Sitede Gerekli Malumatı Bulabileceksiniz.

 

ÜYE OLDUĞUMUZ ZAMAN ÜYE OLMADAN ÖNCE YÜKLEDİKLERİNİZİ GÖREBİLECEK MİYİZ ?

Evet, Üyeliğiniz Aktifleştikten Sonra Hangi Ders İçin Kayıt Oldu İseniz O Dersin Tüm İçeriklerini Görebileceksiniz.

DERSLERİNİZE KATILMAK İÇİN ARAPÇA ALT YAPIMIN OLMASI GEREKİYOR MU ?

Verdiğimiz Arapça Eğitimi Sıfırdan Arapça Eğitimidir. Derslerden İstifade Edebilmeniz İçin  Arapçanın En Temel Kurallarından Başlıyoruz. Alt Yapısı Olan Arkadaşlar Da, Olmayan Arkadaşlar Da Derslerden Bugüne Kadar Oldukça Güzel İstifade Ettiler Ve Uyum Sorunu Yaşamadılar .

ÖDEV TAKİBİ NASIL YAPILMAKTADIR ? İSTEDİĞİMİZ ZAMAN HOCAMIZA ULAŞABİLİYOR MUYUZ ?

Her Grubun Bir De Whatsapp Grubu Bulunmaktadır Ve Ezber Ödevleri, Alıştırma Ödevleri, Fiil Çekimi Yapma Ödevleri Vs Whatsapp Grubu Üzerinden Bayan Hocamızın Gözetiminde Takip Edilmektedir.  Dilediğiniz Zaman Whatsapp Üzerinden Bize Ulaşabilirsiniz.

 

İNSTAGRAM İRTİBAT : @sanalmedresem

FACEBOOK İRTİBAT : @sanalmedresem

WHATSAPP İRTİBAT : 0555 088 4535